Doctor Mito ürünleri, uluslararası hammadde tedariği sağlayan güvenilir kuruluşlardan alınan etken maddeler ile üretilmektedir. Etken maddelerin içerik kontrolleri, analizleri ve üretim aşamasına kadar tüm kontrolleri özenle yapılmakta ve belgelenmektedir. 

Üniversitelerimizle yaptığımız işbirlikleri doğrultusunda, yapılan bağımsız kontroller ile ürünlerimizin kalitelerini güvence altına alıyoruz. Tüketicilerimizin her türlü geri bildirimlerini dikkatle takip ediyor ve mümkün olan en kısa sürede değerlendirip kendilerini bilgilendiriyoruz.

 

  

Helal Belgesi

 

İslami kurallara (Şafi, Maliki, Hanbeli ve Hanefi mezhepleri uyarınca) uygun olarak hazırlanan ürünlere verilen sertifikadır. Helal belgesi İslam dinine göre yasak olmayan ürünlere verilen uluslararası bir belgedir.

 

 

 

  

ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi

 

 

Müşteri şikayeti alındığında sistemin nasıl yönetilmesi gerektiğini anlatan, müşterilerine beklentilerinin de ötesinde hizmet vermeyi arzulayan şirketlere kılavuzluk eden yeni bir standart ve yeni bir yaklaşımdır.

 

 

 

 

 

 

  

 

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

 

Bir ürünün üretiminden ya da hizmet sunumundan, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi güvence altına alan, tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir standarttır. Kurumsallaşmanın ilk basamağını oluşturur.